Soffa Chesterfieldmodell

Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell
Soffa Chesterfieldmodell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talet mitt, blommig klädsel, Chesterfieldmodell, längd ca 185, sitthöjd 40 cm

Stoppningen defekt, slitage

582200

2018-10-19