Tapio Wirkkala samt Timo Sarpeneva skål
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAPIO WIRKKALA samt TIMO SARPANEVA, skål, 2 st, skål i klar glasmassa, signerad Tapio Wirkkala, Iittala, skål i rökt glasmass, signerad Timo Sarpaneva och daterad -56, Iittala, höjd ca 5.5-8.5 cm
Bruksslitage
582204
2018-10-19