Tapio Wirkkala samt Timo Sarpeneva skål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA samt TIMO SARPANEVA, skål, 2 st, skål i klar glasmassa, signerad Tapio Wirkkala, Iittala, skål i rökt glasmass, signerad Timo Sarpaneva och daterad -56, Iittala, höjd ca 5.5-8.5 cm

Bruksslitage

582204

2018-10-19