Vitirnskåp Louis XVI stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. valnöt och mahogny, intarsia dekor, etikettmärkt Aktiebolaget gustavianska möbler Onsala, höjd 115, 89x37 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanerbortfall
582207
2018-10-19