Vitirnskåp Louis XVI stil

Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. valnöt och mahogny, intarsia dekor, etikettmärkt Aktiebolaget gustavianska möbler Onsala, höjd 115, 89x37 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall

582207

2018-10-19