Stan Wys skulptur

Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur
Stan Wys skulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAUS WYSOCKI (född 1949): skulptur, signerad Stan Wys 7/8 1991, brons, höjd ca 31 cm

Smärre slitage

582210

2018-10-26