Bordslystrar

Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar
Bordslystrar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-tal, fot i marmor, mässing/bronserad metall, blått glas, höjd ca 36 cm

Bruksslitage

582214

2018-10-19