Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CALLE NYLAND (1907-1995): Solbelyst tall, signerad och daterad Calle Nyland 1949, olja på duk, ca 96x67 cm
Smärre tryckmärken
582217
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här