Calle Nyland Kopparberg

Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg
Calle Nyland Kopparberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CALLE NYLAND (1907-1995): Solbelyst tall, signerad och daterad Calle Nyland 1949, olja på duk, ca 96x67 cm

Smärre tryckmärken

582217

2018-10-19