Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, beslag i mässing, 3 lådor, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, stenskiva, höjd 81, 85x46 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
582219
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här