Vitrinskåp Louis XVI-stil 1900-talets första hälft

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets början, mässingsdekor, hyllplan i glas, höjd ca 168, 75x38 cm

Senare monterad innerbelysning, mindre märken, glasskiva med nagg

582222

2018-10-26