Eda Glasbruk

Eda Glasbruk
Eda Glasbruk
Eda Glasbruk
Eda Glasbruk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDA GLASBRUK, dricksglas, 20 st, 1900-talets första hälft, pressglas, 9-10 cm

Bruksslitage

582232

2018-10-19