Fat Svenskt Tenn

Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn
Fat Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKT TENN, fat, ritat under 1940/50-tal, korgmönster, längd ca 30 cm

Brukslitage

582251

2018-10-21