Jean Carzou färglitografi

Jean Carzou färglitografi
Jean Carzou färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN CARZOU (1907-2000): Deux Femmes, 1965, färglitografi, signerad, 23x17,5 cm

Skador

582253

2018-10-24