Öronlappsfåtölj 1700-tal

Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal
Öronlappsfåtölj 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, valnöt, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, plyschklädsel, rygghöjd ca 115, sitthöjd 47 cm

Ytskador, senare benavslut, slitage

582277

2018-10-21