Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, valnöt, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, plyschklädsel, rygghöjd ca 115, sitthöjd 47 cm
Ytskador, senare benavslut, slitage
582277
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här