Skrivskåp rokokostil

Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil
Skrivskåp rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, lövträ, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, tre lådor, klaff med bakomliggade skrivinredning, överstycke med spegeldörrar och hyllinredning, höjd ca 188, 128x62 cm

Delvis äldre delar, slitage, sprickor, nyckel saknas

582278

2018-10-21