Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

5 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Sträckande svanar i vinterlandskap, signerad och daterad L. Sand 96, olja på duk, 50x69 cm

582281

2018-10-21