Bert Johnny Nilsson skulptur

Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur
Bert Johnny Nilsson skulptur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): skulptur, signerad B Johnny Nilsson 11/12, brons, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

582288

2018-10-26