Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1 par, 1800-talets andra hälft, handskurna ornament, fanerade, blindträ i ek, höjd ca 200 cm, djup ca 60, bredd ca 118 cm
Ålderspatina, torrsprickor
582289
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här