Träfigurer 4 st

Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st
Träfigurer 4 st

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

TRÄFIGURER, 4 st., varav två Torborg, Samisk män och kvinnor, 2 st monogramsignerad TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 14 cm

slitage

582316

2018-10-31