Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
TRÄFIGURER, 4 st., varav två Torborg, Samisk män och kvinnor, 2 st monogramsignerad TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 14 cm
slitage
582316
2018-10-31