Vinglas slipad dekor 1900-tal

Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal
Vinglas slipad dekor 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINGLAS, 12 st, glas, troligen Böhmen, 1900-talets mitt, slipad dekor, cuppor i olika färger, höjd ca 22 cm

582335

2018-10-26