Vapen Dubbelpipig slaglåspistol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets mitt, Belgien, dubbelpipig, graverat boxlås, nätskuren kolv, liège-märkt, längd ca 20 cm

Åldersrelaterat slitage

582372

2018-10-22