Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa

Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa
Grete Jalk ´´GJ180´´ soffa

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

GRETE JALK, ´´GJ180´´, soffa, Johannes Hansen, 1970-tal, för fyra personner, ben av betsat ek med mässingskor, klädd i grönt tyg, sitthöjd ca 42 cm, totalhöjd ca 87 cm, längd ca 230 cm, bredd ca 80 cm

Bruksslitage, märken på benen, mindre fläckar, ställvis något blekt, en knapp är lös

582387

2018-10-21