Anna Retulainen

Anna Retulainen
Anna Retulainen
Anna Retulainen
Anna Retulainen

Klubbat för:

2 500 EUR

Utropspris

2 500 EUR

ANNA RETULAINEN (1969-) "Stilleben", a tergo signerad samt daterad 20014, olja på duk 150x133 cm

582389

2018-10-29