Kolonnskåp 1800-talets mitt
2018-10-27
582409
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KOLONNSKÅP, 1800-talets mitt, fanérat med valnötsrot, höjd ca 146 cm, 60x40 cm
Slitage, sprickor, märken