Spegellampett sengustaviansk

Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk
Spegellampett sengustaviansk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGELLAMPETT, sengustaviansk, 1800-talets början förgylld, krönt av Karl Johan, ljusarm i mässing, höjd ca 76x30 cm

Något löst krön, senare förgyllning, senare ljusarm

582422

2018-10-19