Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGELLAMPETT, sengustaviansk, 1800-talets början förgylld, krönt av Karl Johan, ljusarm i mässing, höjd ca 76x30 cm
Något löst krön, senare förgyllning, senare ljusarm
582422
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här