Bergere 1900-tal
2018-10-26
582433
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGERE, Louis quinze-stil, 1900-tal, stomme i valnöt, skuren dekor, delvis bronserad, plyschklädsel, höjd ca 93, sitthöjd 42 cm
Mindre slitage