Karmfåtöljer 1 par jugend

Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend
Karmfåtöljer 1 par jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, jugend, 1900-talets första hälft, mahogny, faststoppad resårsits, klädd rygg och bakstycke, sitthöjd ca 43 cm

Slitage och fläckar

582437

2018-10-20