Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UPPSATS i silver i form av tvådelad skål, dekor med blommor och fabeldjur, persisk, stämplad i botten, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 400 g
Slitage
582461
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här