Uppsats i silver

Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver
Uppsats i silver

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

UPPSATS i silver i form av tvådelad skål, dekor med blommor och fabeldjur, persisk, stämplad i botten, höjd ca 12,5 cm, vikt ca 400 g

Slitage

582461

2018-10-24