Soffbord s ka hunting table

Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table
Soffbord s ka hunting table

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, s ka hunting table, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, fällbara klaffar, höjd ca 52, 151x84 cm

Smärre slitage

582465

2018-10-19