Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition med piprökande män, blandteknik, signerad Rosensohn och daterad- 90, ca 49x64 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

582469

Päivämäärä:

2018-10-27