Lennart Rosensohn
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition med piprökande män, blandteknik, signerad Rosensohn och daterad- 90, ca 49x64 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
582469
Päivämäärä:
2018-10-27