Rosenthal porslin

Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin
Rosenthal porslin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, kaffe och moccaservis, "Maria", porslin, 1900-tal, bestående av: 6 kaffekoppar med fat, 7 moccakoppar med fat, 10 assietter, sockerskål med lock, gräddkanna, kaffekanna, bricka, vas

En kaffekopp med nagg, kaffekannan med nagg och lagat lock, sockerskål med nagg

582493

2018-10-19