Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
TANSU, tvådelat, orientaliskt träslag, Japan, 1900-talets andra hälft, beslag i mässing, invändigt med kalligrafi, höjd ca 112, 75x38 cm
Fläckar, repor
582494
2018-10-21