Sven Lignell olja på duk

Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SVEN LIGNELL (1927-2014), Komposition med segelbåt på hav, signerad S. Lignell, olja på duk, ca 49x60 cm

582496

2018-10-20