Carl Erik Ljungström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ERIK LJUNGSTRÖM (1911-1974): ´´Svart-vit flugsnappare hona med ungar´´, signerad C Ljungström, olja på duk, 46x38 cm

Smärre slitage

582498

2018-10-20