Knut Hanqvist oljemålning

Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning
Knut Hanqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT HANQVIST (1904-1981): föreställande en naken kvinna i ett äppelträd, signerad K. Hanqvist, olja på duk, ca 46x38 cm

Mindre märke

582499

2018-10-20