Oljemålning av stort format

Oljemålning av stort format
Oljemålning av stort format
Oljemålning av stort format
Oljemålning av stort format

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, föreställande en kvinna med gröna ögon, signerad ´´Ferrari´´, märkt a tergo ´´1966 Mallorca´´, olja på duk, ca 91x62 cm

Smärre slitage

582500

2018-10-20