Matservis rörstrand
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSERVIS, 75 dlr, Rörstrand, 1930-tal, dekor med guldkant, bestående av: 18 mattallrikar, 12+12 djupa, 12 tallrikar, 8 assietter, soppterrin, såsskål, 2 karotter, 2 fiskfat med lös insats, 7 uppläggningsfat
Bruksslitage
582501
2018-10-19