Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
JOSEF FRANK, fåtöljer 1 par, modell 969, Firma Svenskt Tenn, fanerad med mahogny, rygg delvis i rotting, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, slitage
582506
2018-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner