Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

JOSEF FRANK, fåtöljer 1 par, modell 969, Firma Svenskt Tenn, fanerad med mahogny, rygg delvis i rotting, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, slitage

582506

2018-10-19