Klubbat för:
18 500 SEK
8 000 SEK
JOSEF FRANK, fåtöljer 1 par, modell 969, Firma Svenskt Tenn, fanerad med mahogny, rygg delvis i rotting, sitthöjd ca 46 cm
Fläckar, slitage
582508
2018-10-19