Mikroskop

Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop
Mikroskop

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MIKROSKOP, 1900-tal, Axel Lundqvist AB Stockholm, i etui, höjd ca 37 cm

Etui med skador, ej genomgången

582538

2018-10-20