Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP. 1900-talets mitt, fanerat i teak, dörrpar med bakomliggande hyllor, samt. 2 lådor i sargen, höjd ca 159 cm, yttermått ca 84x40 cm
Bruksslitage
582558
2018-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här