Teakskåp

Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp
Teakskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP. 1900-talets mitt, fanerat i teak, dörrpar med bakomliggande hyllor, samt. 2 lådor i sargen, höjd ca 159 cm, yttermått ca 84x40 cm

Bruksslitage

582558

2018-10-19