Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv från Hovs hallar, Båstad, signerad och daterad Einar Jolin Båstad 1948, akvarell, ca 48,5x60 cm

Ej examinerad ur ram. spår avhäftstift

582560

2018-10-21