Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KNUT JANSON (1882-1966): "Vårdag vid Djurgårdsbrunnskanalen", signerad Knut Jansson -48, olja på duk, ca 19x27 cm

Zustandsbeschreibung

582563

2018-10-21