Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KNUT JANSON (1882-1966): "Vårdag vid Djurgårdsbrunnskanalen", signerad Knut Jansson -48, olja på duk, ca 19x27 cm
Zustandsbeschreibung
582563
2018-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner