Landskap med fors oljemålning

Landskap med fors oljemålning
Landskap med fors oljemålning
Landskap med fors oljemålning
Landskap med fors oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Landskap med fors, bär signatur, olja på pannå, ca 19x29 cm

Färgbortfall

582568

2018-10-21