Patrik Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PATRIK REUTERSVÄRD (1886-1971): Strandbild med figurer vid stormande hav, signerad Patrik Reuterswärd, olja på pannå, ca 19x27 cm

582570

2018-10-21