Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets första hälft, stomme i bonad björk, med 2 lådor i sargen, hylla samt. lucka med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 70 cm, yttermått ca 120x30 cm

Bruksslitage

582608

2018-10-20