Thomas Nyqvist

Thomas Nyqvist
Thomas Nyqvist
Thomas Nyqvist
Thomas Nyqvist
Thomas Nyqvist
Thomas Nyqvist

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS NYQVIST (1955): Utan titel, signerad och daterad á tergo Thomas Nyquist 1990, olja på duk, ca 176x151 cm

582613

2018-10-21