Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition med kvinnor, signerad och daterad Corneille, 2000, numrerad 22/200, färgserigrafi, ca 91x138 cm
582666
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här