Corneille färgserigrafi

Corneille färgserigrafi
Corneille färgserigrafi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 500 SEK

BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition med kvinnor, signerad och daterad Corneille, 2000, numrerad 22/200, färgserigrafi, ca 91x138 cm

582666

2018-10-21